0
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

XML Bayiliği

' Vavin com.tr taraf ndan verilen XML linki ile tarafınıza sunulan ürünleri aktarabilirsiniz. ' Satış fiyatı, ağırlık. ürün özellikleri, stok gibi bilgiler bu link içeresinde yer alır ve günlük olarak da güncellenir.

' Xml alıcısı kendi sistemine düşen siparişleri vavin.com.tr'den kendilerine verilen özel panelden mağaza kredisi ile satın alır.

’ Vavin.com.tr ayrılan ürünleri kargo bilgilerini kendi firmanız olarak girerek kendinize kargolayabilirsiniz. Bu sayede kendi eşantiyonlarınız ve markanızı simgeleyen poşete reklamasyonlar ile markanızı oluşturmanız ve devamlı müşterileri oluşturabilirsiniz.

’ Gümüş pakette internetteki fiyatlar üzerinden %15 ıskonto ve internetteki fiyatlar üzerinden size %20 eklenerek %35 kar marji sağlamanız için XML düzenlenir. Bedeli 2500 TL.“ dir. Gümüş pakette yıllık hizmet bedeli 2000 TL. , 500 TL bakiye olarak hesabınıza yüklenir.

' Altın pakette internetteki fiyatlar üzerinden %15 ıskonto ve internetteki fiyatlar üzerinden size %20 eklenerek %35 kar marjı sağlamanız ıçın XML düzenlenir. Site için satışı arttıracak optimizasyonlar hakkında raporlama verilir. Bedeli 5000 TL'dir. Altın pakette yıllık hizmet 1500 TL'dir. 3500 TL bakiye olarak hesabınıza yüklenir.

' Platinyum pakette yıllık hizmet bedeli yoktur Platinyum pakette internetteki fiyatlar üzerinden %15 ıskonto ve internetteki fiyatlar üzerinden size %20 eklenerek “%35 kar marjı sağlamanız için XML düzenlenir Site içi satışı arttıracak optimizasyonlar hakkında raporlama verilir. Reklam ağlarında bütçe planlaması ve oranları hakkında danışmanlık hizmeti sağlanır. Bedeli 10000TL'dır. Yıllık Hizmet bedeli 1000 TL'dir. 9000 TLbakiye olarak hesabınıza yüklenir.

' Hangi paketi seçmiş olursanız olun bakiyeniz bittiğinde bir sonraki yapacağınız ödeme minimum 3 000 TL’dir.

' Firmanıza iade olarak gelen 'ürünler iade koşullarına uyuyorsa tarafımıza maksimum 15 iş gününde iade yapışılırsınız. Böylelikle  iade attığınız ürünlerin size çıkış tutarındaki tutar bakiyenize eklenir.

' Ürünlerde kalite kontrol sorumluluğu tamamen alıcı firmaya aittir. Kalite kontrolden geçmeyen ürün en geç 1 lb r) iş günü sonra Vavin com tr’ye iade edilmelidir. Kargo ücretini gönderimlerde ve iadelerde xml alan bayı karşılar. Bayı Vavin.com.tr anlaşmalı fiyatından alıp

gönderebilir.

' Vavin com.tr perakende mağazaları olan ve de kendisi gibi online satış yapan firmalara ürün tedariki yaptığı için stokları paylaşıma açıktır, Xml çekim sürenizle alakalı gecikmelerde ürünün satılmasından dolayı ürünü temin edemeyebilirsiniz. Bu nedenle Xml güncellemesinde titizlikle davranın.

Bazı ürünlerde yapılacak kampanyalar önceden haber verilir, isteğinize bağlı olarak kampanyaya katılabilir veya kampanya boyunca ürünleri yayından kapatılırsınız.

Paket satın alımlarında ödemeyi nakit olarak veya kredi kartı ile maksimum 9 taksit olarak satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan alımlarda vade farkları yansıtılır. Ürün alımlarını ay sonunda + %8 ödeyerek şirketiniz adına isteğinize bağlı faturalarını kestirebilirsiniz.

Almış olduğunuz paketlerdeki bakiyenizi nakit olarak çekemezsiniz.

Kargolarınız sizin kargo antlaşma cariniz üzerinden kargoya teslim edilir.

İş bu sözleşme gizlilik koşulları ve kullanım şartları antlaşmasına göre siteye girdiğiniz ve paketi satın aldığınızda kabul edilmiş olur.

Vavin San. ve Tic. A.Ş. sözleşmenin tüm haklarını elinde tutar ve yapılacak değişiklikleri haber vermek koşulu ile yürürlüğe koyabilir.

Ödemelerinizi iyzi link yardımıyla epostanıza gönderilen email üzerinden yapabilirsiniz.

Bilgi için 0850 811 34 24 nolu telefondan 1'e tuşlayarak bağlanabilirsiniz.

VAVİN GİYİM, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

VAVİN GİYİM SAN. VE TİC. A. Ş. LTD. ŞTİ

Yeni Sanayi Mah. 148. Cad no 98 Isparta Merkez